Katalog
Telefon
WhatsApp
background

REHAU Fresh Hava Temizleyiciler

REHAU Fresh Hava Temizleyiciler
portfolio img

Ürün Açıklaması

Kentte yaşayan insanlar, 'iyi nefes' alamıyor.

Yaşadığımız ortamların havası sizce ne kadar temiz ? Kentte yaşayan insanlar günün yaklaşık 22 saatini kapalı ortamlarda geçiriyor. İç mekan hava kalitesi geçmişte hiç olmadığı kadar kötüleşti. Bu sebeple artık hepimiz 'nefes aldığımız' ortamların hava kalitesini yükseltme arayışındayız.

İç mekan hava kalitesi, dışarıdaki havadan 55 kat daha kirli olabilir!

EPA tarafından bildirilen istatistiklere göre, iç mekanlardaki hava kirliliği seviyesi, en kötü havadan 2 ila 5 kat daha fazla olabiliyor. Hatta uygunsuz koşullardaki bazı evler, en kötü dış havadan 55 kat daha kirli bir havaya sahip.

 

 

Avantajlar

Tek cihazla kirli hava dışarı, temiz hava içeri

Günümüzde iç mekan hava kalitesini düzenlemek için nem alıcı, nemlendirici, iyonizer, hava temizleyici ve UVC lamp gibi çeşitli cihazlar kullanılıyor. Sağlıklı bir sonuç almak için tüm bu cihazları aynı anda yönetmek gerekiyor.

Sıcaklık, nem, karbondioksit, VOCs (uçucu organik bileşikler), karbonmonoksit, PM ölçümü ve partikül miktarı analizlerini aynı anda yapan REHAU Smart Ventilation, temiz havayı filtreleyerek odanıza alır. Filtrelenmiş havayı UVC lamp ile sterilize eder ve bu havayı ön ısıtma ünitesiyle ideal seviyeye getirir.

Özellikler

Bildiğiniz tüm iç hava temizleme yöntemlerini unutun!

İç mekan hava kalitesinde devrim niteliğinde bir yenilik!

Yaşadığımız binalarda enerji tasarrufu için yüksek izolasyon değerine sahip malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler, iç ve dış mekan arasındaki doğal hava geçişini büyük oranda engelliyor.

Daha sağlıklı bir yaşama ulaşmak için hava kalitesini 24 saat analiz ederek artıran bir sistem hayal ettik ve REHAU Smart Ventilation'ı tasarladık!

  1. Fresh 39/59
  2. Exclusive 39/59
  3. Core 2 Fresh
  4. Core 3 Fresh
  5. Core 4 Fresh
  6. Aureola
  7. Filtreler
  8. Kokular

banner